Z dniem 25 maja 2018 r. zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”)

W związku z tym, udostępniamy dokument informujący o celu i zasadach przetwarzania przez Podlaskie Stowarzyszenie "Dobra Szkoła" w Białej Podlaskiej Twoich danych osobowych oraz przysługujących ci prawach związanych z przetwarzaniem wspomnianych danych.

Pełna wersja dokumentu znajdziesz tutaj. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

Dziękujemy

Jesteś tutaj: StartWydarzeniaArchiwum - Wydarzenia 2018/2019EVENT NORDIC WALKING

W dniach 01-02.10.2016r. odbyły się ogólnopolskie imprezy pod hasłem Światowego Dnia Marszu TAFISA.

Organizatorem wydarzeń we Wrocławiu, Toruniu, Białej Podlaskiej, Zielonej Górze, Łodzi, Krakowie, Słupi, Rzeszowie, Giełczynie, Wiśle, Kielcach, Poznaniu, Turawie było TKKF – Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej.

Ogólnopolska inauguracja zorganizowana została w Sierakowie, a całość event'ów odbyła się patronatem Ministerstwa Sportu. Celem organizowanych imprez było promowanie zdrowego, sportowego stylu życia, aktywnego spędzania czasu wolnego czasu, zapoznanie uczestników z walorami przyrodniczo- turystycznymi i historycznymi poszczególnych tras oraz stworzenie warunków do czynnego wypoczynku w czasie wolnym.

TAFISA to Międzynarodowe Stowarzyszenie na Rzecz Sportu Powszechnego a za razem wiodąca organizacja międzynarodowa, prowadząca działalność na rzecz wspólnot lokalnych i obywateli na całym świecie. Celem stowarzyszenia jest promocja sportu i aktywności fizycznej, które mogą być źródłem rozrywki, zdrowia, integracji i rozwoju społecznego.

Event Nordic Walking na terenie naszej gminy i powiatu rozpoczął się 1 października w Roskoszy. Z tego miejsca grupa miłośników spacerów z kijkami do Nordic Walking wyruszyła w około 40-kilometrową trasę dookoła Białej Podlaskiej. Przez cały dzień odbywały się także imprezy towarzyszące i będące jednocześnie różnymi formami marszu, czy innej aktywności fizycznej.

01 października 2016 roku również kadra Społecznej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Białej Podlaskiej i Społecznego Przedszkola zaangażowała się w to niezwykłe wydarzenie. Zorganizowaliśmy rodzinny piknik, konkurencje ruchowe i turniej sportowy. Całość wydarzenia prowadziła mgr Beata Wawryniuk, która przeprowadzała wywiady m.in. z członkami Klubu Rekreacyjno-Sportowego TKKF „Krzna” w Białej Podlaskiej, biorącymi udział w marszu Tafisa.

Event Nordic Walking na szkolnym boisku doskonale przeprowadziła dr Jolanta Uss, która swoimi instrukcjami i pasją do sportu zafascynowała także pracowników naszej placówki. Dla najmłodszych zaś przygotowano różne gry i zabawy, malowanie na folii oraz przejażdżki konno, dzięki właścicielom „Stajni Rudka” z Czosnówki, owocowy poczęstunek i nagrody fantowe.

Uwieńczeniem imprezy był step pod kierunkiem dr Marty Mandziuk, który wymagał od nas dużego wysiłku i dobrej kondycji, ale stał się też motywacją do dalszych tego typu ćwiczeń, dbania o swoje zdrowie i utrzymanie wysportowanej sylwetki.

Wspólne ćwiczenia, konkurencje i ciekawe dyskusje sprawiły, iż było to niezapomniane popołudnie, które z pewnością za rok zachcemy powtórzyć. Dziękujemy wszystkim za przybycie w nasze progi, spędzony wspólnie czas i życzliwość.

">Step cz. 1

">Step cz.2

 • DSCN8039
 • DSCN8042
 • DSCN8043
 • DSCN8044
 • DSCN8045
 • DSCN8046
 • DSCN8047
 • DSCN8048
 • DSCN8049
 • DSCN8050
 • DSCN8051
 • DSCN8052
 • DSCN8054
 • DSCN8055
 • DSCN8056
 • DSCN8057
 • DSCN8058
 • DSCN8059
 • DSCN8060
 • DSCN8061

 • eko_certyfikat
 • certyfikat01
 • certyfikat_usmiech
 • lepsza-szkola